0
۰ تومان
0
بررسی 10 ایده برای بازسازی آشپزخانه
بررسی ۱۰ ایده برای بازسازی آشپزخانه

تغییرات مقرون به صرفه در بازسازی آشپزخانه

به روز رسانی آشپزخانه نیازی به هزینه زیادی ندارد. در حقیقت، با کمی زمان و تلاش می‌توانید فضای خود را با کمتر از ۲۰ میلیون تومان بازسازی کنید. اگر شما هم به دنبال پیدا کردن ایده‌هایی برای صرفه جویی در هزینه‌ها هستید، بهتر است مطلبی را که ما در تیم پژوهش سایت آریان فراز پرسام جمع آوری کرده‌ایم مطالعه نمایید.

می‌توانید یک یا همه موارد این لیست را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه خود برای به روز‌رسانی آشپزخانه برسید. این ایده‌ها ممکن است منجر به کاهش فاحش هزینه‌های شما شوند و جان تازه‌ای به فضای قدیمی خانه شما ببخشد. نکته اصلی و رایگان در مورد زیبایی آشپزخانه این است که میزها و کابینت‌های خود را تمیز کنید. لوازم اضافی را از محیط خارج کنید چرا که آشپزخانه‌های درهم خود به تنهایی می‌توانند باعث نامناسب دیده شدن خانه شما شوند. شاید خلوت کردن محیط آشپزخانه و کابینت‌ها، تمام تغییری باشد که به آن نیاز دارید.

شاید اگر از اطرافیان خود نیز بخواهید در مورد تغییرات دکوراسیون آشپزخانه شما ایده بدهند، بگویند اول سراغ تعویض کامل کابینت‌ها و شیرآلات بهداشتی خود بروید. شاید هم خلاقیت بیشتری به خرج دهند و ایده‌های دیگری مانند آنچه در ادامه بیان می‌کنیم به شما معرفی کنند.

قدم اول در بازسازی آشپزخانه – رنگ دیوار

رنگ کردن مجدد دیوارها راهی آسان برای به روز رسانی ظاهر آشپزخانه قدیمی شما است.تن‌های رنگی خنثی زمینه‌ای عالی برای دکوراسیون شما را ارائه می‌دهند. به یاد داشته باشید، استفاده از برخی رنگ‌های خاص بر روی بخش‌های برجسته دیوارها یا لوازم جانبی در ابعاد و مقدار کم، باعث می‌شود که پس از مدتی برای ایجاد تنوع با کمترین هزینه و با سرعت زیاد به نتیجه دلخواه خود برسید.

قدم اول در بازسازی آشپزخانه - رنگ دیوار

برای نقاشی دیوارهای آشپزخانه خود می‌توانید از یک نقاش حرفه‌ای ساختمان کمک بگیرید، اما اگر هم بخواهید در هزینه‌ها صرفه جویی کنید، از طریق آموزش‌های موجود بر روی وبسایت‌های مختلف انجام این کار را یاد بگیرید.

کمد های قفسه بندی در آشپزخانه

به همان روشی که اکسسوری‌ها می‌توانند ظاهر یک لباس را تغییر دهند، سخت افزارهای جدید نیز می‌توانند آشپزخانه را تغییر دهند. دستگیره‌ها و تجهیزات کوچک و حیاتی آشپزخانه را بدون صرف هزینه بسیار زیادی به روزرسانی کنید تا یک ظاهر چشمگیر و تازه به آشپزخانه شما اضافه شود. می‌توانید با کمی صرف هزینه بیشتر، می‌توانید شیرآلات آشپزخانه خود را تعویض کنید. در حال حاضر، تنوع شیرآلات مخصوص آشپزخانه بسیار زیاد بوده و دست شما در انتخاب کاملا باز خواهد بود.

بازسازی آشپزخانه – ظاهری جدید برای کابینت جدیدها

گاهی با برداشتن مجموعه‌ای درب‌های کابینت، یک فضای باز و مینیمال در آشپزخانه شما ایجاد می‌شود. یعنی عملا کابینت شما به قفسه تبدیل می‌شود. گزینه‌های زیاد دیگری نیز وجود دارند که در دسترس شما هستند، مانند رنگ‌آمیزی دیوار پشتی با رنگ روشن، استفاده از چراغ‌های مخفی در داخل کابینت یا بالای قفسه‌ها و یا حتی تعبیه درب‌های شیشه‌ای به جای درب‌های دیگر.

بازسازی آشپزخانه - ظاهری جدید برای کابینت جدیدها

هر آنچه را که انتخاب می‌کنید باید فضای شما را به سمت سادگی و خلوتی سوق دهد تا شبیه به یک صفحه نمایش جذاب و چشم نواز برای خانه‌ی شما باشد. برای این که ایده‌های بیشتری در این باره دریافت کنید، بهتر است نمونه‌های به اشتراک گذاشته شده در پلتفرم‌های تخصصی را بررسی کنید.

نصب ابزارها

در قسمت بالایی کابینت‌ها، شاید نیاز باشد که تاج یا ابزار سفارشی نصب کنید تا ظاهر کابینت‌های موجود تغییر کند. اگر فضای بازی با رنگ را دارید، از رنگ‌های متضاد یا مکمل برای انتخاب تاج‌ها استفاده کنید و خلاقیت خود را در این مورد نشان دهید.

رنگ کردن کابینت‌ها

برخی کابینت‌ها و متریال امکان رنگ کردن دارند. اگر کابینت‌های شما نیز در این دسته قرار دارند، بهتر است برای اعمال تغییرات در آشپزخانه، به رنگ کردن کابینت‌ها نیز فکر کنید. هنگام رنگ‌آمیزی توجه داشته باشید که حتما از پرایمر استفاده نمایید. این کار باعث می‌شود که تعداد لایه‌های رنگی که برای پوشش یکدست کابینت‌ها لازم هستند، کاهش پیدا کنند. نکته دیگر این است که باید از رنگ‌های قابل شست و شو استفاده کنید تا هنگام تمیز کردن آشپزخانه، کارها به آسانی صورت بگیرد و به کابینت‌های شما آسیبی وارد نشود.

اگر به فکر تعویض و خرید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی برای خانه خود هستید، پیشنهاد می‌کنم از مشاوره رایگان تیم آریان فراز پرسام استفاده کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

منبع : https://www.lowes.com/n/how-to/easy-kitchen-updates
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X