شرکت ابنیه فنی تهران

با سلام و عرض تشکر از بذل توجه شما نسبت به انتخاب محصولات شرکت آریان فراز پرسام.در ابتدا گزیده مختصر از سابقه و شرحی از محصولات این شرکت به نظر شما میرسانیم.شرکت آریان فراز پرسام در سالهای ۱۳۷۸ الی ۱۳۹۴ با نام تجاری بازرگانی فداقی مشغول به کار بوده و از سال ۱۳۹۴ تا حال با نام شرکت آریان فراز پرسام تغییر نام داده است.

فعالیت ابتدایی این شرکت واردات شیرهای اتوماتیک بود و در ادامه کالاهایی مانند دست خشک کن اتومات ، مایع ریزهای اتوماتیک ، سشوار به این سبد کالایی با نام تجاری Reena اضافه گردید. با توجه به استقبال مردم عزیز شرکت تصمیم به توسعه در دیگر رسته های محصولات خود گرفت و با برند Jelsomino   شروع به واردات انواع علم دوش تک کاره و دوکاره نمود و بسیاری از اقلام مختلف مانند شیلنگ دوش و توالت و انواع آبریزهای قابل اتصال به لوله شیرآلات نمود.

در مراحل بعدی توسعه  در محصولات گروه کالایی اکسسوری یا ملزومات تزیینی حمام دستشویی با برند Nice House  اقدام نمودیم که تا کنون در رده یکی از بهترین کیفیتهای کالایی موجود در ایران بوده و وجود ساخته شده در چین رقیب بسیار قدری در مقابل محصولات اروپایی چه از نظر طراحی و چه از نظر کیفیت بوده.

با اتفاقاتی که در سالهای ۱۳۹۰ به بعد در اقتصاد کشور رخ داد شرکت آریان فراز پرسام ضمن حفظ محصولات وارداتی خود تا حدود ۷۰٪ اقدام به واحد تولیدی و جبران کسری محصولات در صنعت ساختمان نمود.محصولاتی که در طی سالهای ۱۳۹۵ ببعد به این مجموعه اضافه شده را میتوان به انواع کفشوی استیل ۱۰X۱۰ و کفشوی خطی ۱۰x۳۰ با سوپاپ خروجی انحصاری نام برد و همچنین خط تولید شیرآلات ساختمانی را ذکر کرد.

این مجموع تولیدی – بازرگانی با استفاده از پرسنل مجرب و هوشمند و با هزینه کرد بسیار زیاد خلاقیت در محصولات خود را به نمایش میگذارد و از کپی کردن محصولات دیگران به شدت اجتناب می ورزد و همیشه سعی در ابتکار و نوآوری در محصولات خود را دارد.

شرکت آریان فراز پرسام مفتخر است به اینکه در تمام زمینه های فعالیتی خود همیشه صاحب سبک و  رو به جلو حرکت کرده و حتی طی سالهای اخیر که همه گونه تحریم و ممانعتهای وارداتی گریبان کشور را گرفته روند توسعه خود را حفظ کرده و با توجه به شرایط روز به فعالیت خود ادامه داده.

شرکت آریان فراز پرسام دارای برندهای معتبری همچون :

Taksun, Behfar Reena, Gelsomino, Nice house, میباشد و هر یک از این نامها در سبد کالایی خود جزء بهترین و خوشنام ترینها هستند.


دریافت کاتالوگ

مجددا شرح مختصری از فعالیتهای این شرکت را به اطلاع میرسانیم:

۱ – گروه کالایی اتوماتیک شامل:Reena

– انواع دست خشک کن با توان بازدهی خانگی تا صنعتی

– انواع مایع ریزهای اتوماتیک و غیر اتوماتیک با کارکرد خانگی تا صنعتی

– سشوار های هتلی و خانگی

– انواع دستگاه های خوشبو کننده

۲ – گروه کالاهای علم دوش شامل:Jelsomino

علم تک کاره در چند مدل
علم دوکاره در تنوع رنگی و طراحی
پانل دوش استیل در ۵ رنگ ساخت داخل

۳- گروه کالایی اکسسوری شامل:Nice house & Taksun

انواع جای دستمال توالت استیل و دستمال دستی
انواع رخت آویز حمام
انواع اکسسوری نصبی برای حمام
اکسسوری رومیزی از جنس رزین

۴ – انواع شیرآلات ساختمانی  شامل: Behfar

– روکار در طرحها و رنگهای متنوع با بهترین کیفیت آبکاری و دارای نشان استاندارد و با طراحی منحصر بفرد و آبکاری ۱۷ میکرون.

– انواع شیرآلات توکار با جدید ترین شیوه تولید و ابتکار منحصر بفرد در نصب و تعمیرات جزو جدیدترین محصولات این شرکت میباشد. در این شیرآلات ضمن بهره جستن از آخرین تکنولوژی

تولید قطعات با دستگاه های CNC  استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه در دستور کار است و اجزاء و قطعات آن از برنج با خلوص استاندارد استفاده گردیده.

۵- کفشوی های خانگی شامل:

سایز ۱۰X۱۰ که تمامی اجزاء آن از استیل ۳۰۴ ضد زنگ ساخته شده و دارای ۷ طرح متفاوت و در ۵ رنگ استیل مات و براق، طلایی مات وبراق و سفید میباشد.
سایز ۱۰x۳۰ که ساخته شده از استیل ۳۰۴ با ورق ضخیم

همانطور که ملاحظه می فرمایید این شرکت با سابقه ۲۲ ساله دارای محصولات متنوع در رسته های مختلف میباشد .

راز ماندگاری ما، خلاقیت و نوآوری و امید به آینده میباشد.