لطفا گوشی خود را عمودی نگه دارید ...

دست خشک کن

دست خشک کن - دست خشک کن

خرید دست خشک کن

دست خشک کن یک دستگاه بهداشتی است که امروزه در بسیاری از سرویس های بهداشتی نصب می شود. برای خرید این دستگاه باید چندین پارامتر را در نظر بگیرید. یکی از مهترین این پارامترها، میزان رفت و آمد و استفاده از سرویس بهداشتی است. در هنگام خرید باید به ظاهر اصول زیبایی شناسی به کار رفته در دستگاه دقت کنید تا با دکوراسیون سرویس بهداشتی شما مطابقت داشته باشد. مورد دیگری که باید در نظر داشته باشید، اندازه و محل نصب دستگاه و دسترسی به برق است. خرید دست خشک کن از شرکت آریان فراز به دلیل صدای پائین و توان بالای محصولات این شرکت، برای مکان های اداری و کتابخانه ها توصیه می شود.

دست خشک کن برقی رینا - دست خشک کن

مشخصات دست خشک کن برقی رینا

مدل های مختلف دست خشک کن برقی Reena بدنه هایی زیبا از دو جنس مختلف شامل پلاستیک ABS یا آلومینیوم، دارند و فضای زیادی اشغال نمی کنند. موتور مدل های مختلف دست خشک کن رینا از نوع متوسط D/C  یا از نوع پرقدرت A/C با فن بزرگ و باله های فراوان است. دیگر مشخصات این دستگاه به این صورت است که مجرای خروجی هوا در درون بدنه دستگاه قرار دارد و هوا به طور مستقیم با گذر از روی المنت الکتریکی گرم شده و از خروجی دستگاه خارج می شود. در صورت استفاده پیوسته و طولانی، فیوز حرارتی جریان برق به المنت را قطع می کند و ادامه کار دستگاه با باد سرد خواهد بود. در صورتی که دستگاه همچنان روشن بماند، پس از مدتی فیوز دوم فن را از کار می اندازد و موتور و بورد دستگاه سالم می ماند.

دست خشک کن اتوماتیک رنا - دست خشک کن

قیمت دست خشک کن اتوماتیک رنا

عوامل زیادی روی قیمت یک دستگاه اثر دارند. مهم تر از همه این عوامل، قدرت دستگاه و توان کارکرد پیوسته به مدت طولانی است. معمولا قیمت یک دست خشک کن ایرانی در مقایسه با یک دست مدل خارجی مشابه، اندکی کمتر است. بعضی از دستگاه ها بدنه ای خوش ساخت و زیبا دارند که قیمت آن ها را بالا می برد. نوع و مدت گارانتی هم عامل موثری روی قیمت دستگاه ها است. بعضی از دستگاه ها سر و صدای زیادی دارند که قیمت آن ها را پایین می آورد. امکانات و تجهیزات اضافی مانند فیوزهای محافظتی و عملکرد اتوماتیک مثل خشک کن رنا از عوامل مهم اثر گذار روی قیمت دستگاه هستند. قیمت دست خشک کن اتوماتیک رنا در بازار حدود یک میلیون و دویست هزار تومان تا ۹ میلیون و پانصد هزار تومان است.

خشک کن دستشویی - دست خشک کن

دستگاه خشک کن دستشویی

یکی از خدمات منزل و محل کار نصب دستگاه خشک کن دست دستشویی است. این دستگاه به ویژه برای مکان های عمومی که افراد به حوله دسترسی ندارند، بسیار مناسب است.  همچنین در منزل نیز استفاده از خشک کن دست به آسایش و بهداشت به ویژه در خانواده های پرجمعیت کمک زیادی می کند. این دستگاه در هتل ها نیز کاربرد بسیا زیادی دارد.

دست خشک کن رینا با ظاهری زیبا و مدرن

فن قوی، فیوزهای حفاظتی و اندازه ای کوچک

با قیمتی بسیار مطلوب برای نصب در ادارات،

مراکز آموزشی، دانشگاه ها، هتل ها و منازل عرضه می شوند.

این خشک کن های برقی دارای یک چشمی بوده

و تنها کافی است دستان خود را زیر آن ها بگیرید

و به صورت اتوماتیک بادی گرم با فشار بالا

به سمت دستان شما می وزد

و آن ها را به سرعت خشک می کند.