لطفا گوشی خود را عمودی نگه دارید ...

سبز زیتونی، ترند رنگ آشپزخانه سال ۲۰۲۲

سبز زیتونی، ترند رنگ آشپزخانه سال 2022

دلایل جذاب برای استفاده از رنگ سبز زیتونی در آشپزخانه

خانواده رنگ سبز برای دوران پاییز و زمستان در بین بسیاری از مردم محبوب است. وقتی بحث طراحی دکوراسیون داخلی پیش می آید، رنگ سبز زیتونی تیره فوق العاده جذاب و دوست داشتنی محسوب می شود. تصور کنید در کنار این رنگ سایه روشن سبز بکار برده شود، ترکیب آن با شیرآلات بهداشتی و سایر وسایل آشپزخانه بسیار رویایی می شود. بنابراین اگر همچنان برای استفاده از رنگ سبز در آشپزخانه تردید دارید، پس با ما باشید تا دلایل جذاب برای استفاده از رنگ سبز زیتونی در آشپزخانه را بیابید.

سبز زیتونی رنگیست همیشه مطابق روز

اگر از جمله افرادی هستید که مُد و بروز بودن برایتان اهمیت بالایی دارد، سبز زیتونی رنگی است که هیچ وقت از مُد خارج نمی شود. بعلاوه حس آرامش بخشی به محیط بخشیده و از طرفی با وسایل آشپزخانه به راحتی هماهنگ می شود.

Untitled 1 8 - سبز زیتونی، ترند رنگ آشپزخانه سال 2022

البته در کنار استفاده از رنگ سبز زیتونی، خرید مایع ریز اتوماتیک گزینه ای فوق العاده برای داشتن آشپزخانه ای مدرن و جذاب برایتان خواهد بود. همچنین اگر در کابینت آشپزخانه شما از جنس چوب بلوط می باشد، این رنگ می تواند سایه روشن زیبایی پدید بیاورد.

سبز زیتونی و احساس سرزندگی

تصور کنید که آشپزخانه همچون عروسک بنظر برسد، پس در نتیجه رنگ سبز زیتونی برای اضافه کردن اندکی احساس به آن، بی نظیر است.

Untitled 4 9 - سبز زیتونی، ترند رنگ آشپزخانه سال 2022

بنابراین در کنار بکار بردن شیرآلات بهداشتی و ساختمانی مدرن،اگر دنبال خیره کردن چشم ها به دکوراسیون خود هستید، پیشنهاد می کنیم سبز زیتونی را امتحان کنید. البته اضافه کردن رنگ طلایی در تزئینات آشپزخانه، باعث زیباتر شدن محیط خواهد شد.

سبز زیتونی در آشپزخانه منحصر به فرد است.

ما به شما پس از خواندن این مقاله توصیه می کنیم که به خانه دوستان و آشنایانتان بروید. مطمئنا بسیاری از افراد جسارت استفاده از سبز زیتونی را در آشپزخانه های خود ندارند. در واقع در بهترین حالت رنگ هایی مثل سفید، خاکستری، بلوطی یا کابینت های به رنگ کهربا را مشاهده خواهید کرد. البته که این رنگ ها هم انتخاب های بدی به حساب نمی آیند، اما بسیار تکراری و عادی هستند!

Untitled 3 8 - سبز زیتونی، ترند رنگ آشپزخانه سال 2022

پس شما کمی متفاوت از بقیه باشید! سعی کنید تا بر اساس سلیقه و خواسته خود طراحی دکوراسیون خود را انجام دهید. به این منظور ما رنگ سبز زیتونی را پیشنهاد می کنیم که حس سر زندگی را به محیط آشپزخانه شما به ارمغان می آورد. در پایان اگر قصد خرید شیرآلات ساختمانی را دارید، سایت آریان فراز پرسام بستر مناسبی را برایتان فراهم کرده است تا به سادگی مدل مناسب خود را انتخاب نمایید.

منبع : https://cococozy.com/3-reasons-why-you-should-paint-your-kitchen-olive-green/

 

 

 

آخرین مقالات