لطفا گوشی خود را عمودی نگه دارید ...

خرید شیر توالت - شیر توالت

راهنمای خرید شیر توالت

سرویس های بهداشتی جزء لاینفک هر منزلی می باشند که می بایست آن را با لوازم و امکانات منحصری تجهیز نمود. یکی از این لوازم ضروری، شیر توالت می باشد که انتخاب صحیح آن می تواند در زیبایی و بالا بردن کارایی محیط تأثیر گذار باشد. در بیان کیفیت یک شیر توالت، عوامل بسیاری دخیل هستند که بهتر است قبل از خرید به آن توجه نمائید. ممکن است فرآیند خرید برای شما چالش برانگیز باشد چرا که در فروش شیرآلات بهداشتی و ساختمانی من جمله شیر توالت، همواره شاهد تنوع در مدل، طرح، سبک و کیفیت بوده ایم و این موضوع به خودی خود سبب ایجاد وسواس در خرید شده و سردرگمی را به همراه دارد. ما در وبسایت آریان فراز سعی نموده ایم تا با ارائه اطلاعات فنی و تخصصی در خصوص این محصول ، راهنمای مناسبی در خرید شما باشد.

انواع شیر توالت تکی - شیر توالت

مشخصات انواع شیر توالت تکی

به طور کلی شیر توالت از نظر عملکرد در دو دسته کلاسیک و اهرمی قرار می گیرد. در شیر کلاسیک، دو دسته جداگانه بر روی بدنه تعبیه گردیده که با چرخش پیوسته مچ دست بر روی آن، جریان آب باز و بسته می شود این شیر از نظر قیمتی به نسبت سایر شیرآلات، ارزان تر می باشند. شیر توالت تک اهرمی ، نوعی شیر مخلوط است که با کمک یک اهرم به آسانی می توان جریان و دمای آب را کنترل و تنظیم نمود این محصول بسیار پر طرفدار بوده و همواره دارای تقاضای بسیار برای خرید می باشد. در بسیاری از مناطق به سبب گرم بودن آب و هوا، معمولاً نیازی به مخلوط کردن آب سرد و گرم نمی باشد شیر توالت تک آب برای چنین شرایطی طراحی و عرضه گردیده است.

قیمت شیرآلات توالت - شیر توالت

لیست قیمت شیرآلات توالت

درخرید این محصول همانند هر محصول دیگری همواره بعد قیمتی بسیار اهمیت داشته و بسیاری آن را ملاک اصلی انتخاب خود قرار می دهند. این موضوع شاید به ظاهر چندان مهم نباشد اما باید توجه داشت صرفاً شیر توالت ارزان قیمت ، دلیل موجهی برای خرید نبوده و باید عواملی چون برند محصول، مدل، طراحی، رنگبندی، کیفیت ساخت، استاندارد تولید، شکل بسته بندی، مرجع عرضه کننده، وضعیت ضمانت و خدمات پس از فروش و نهایتاً سازگاری آن با محل نصب را بررسی نمود. اما با نگاه کلی می توان عنوان نمود که قیمت شیر مخلوط اهرمی نسبت به شیر مخلوط  کلاسیک و تک آب ، بیشتر است. اما نباید نادیده گرفت که این محصول ، کارایی بالاتری نیز داشته و از بسیاری جهات مناسب تلقی می گردد.

نصب شیرآلات توالت توکار - شیر توالت

آموزش نصب شیرآلات توالت توکار

ابتدا پیشنهاد می شود به سبب اطمینان از نصب صحیح تجهیزات سرویس های بهداشتی شامل شیرآلات ، مایع ریز و دست خشک کن ، مراحل کار را به مراکز خدمات منزل و محل کار واگذار نمائید. اما بطور خلاصه در طریقه نصب شیر توالت توکار می توانید به روش ذیل عمل نمائید.

کنتور آب را قطع نمائید و سپس درپوش لوله های ورودی آب را بردارید. سپس لنگی های شیر را با نوار تفلون پوشش داده و به لوله های ورودی متصل و به یک میزان محکم و ثابت نمائید.

دو عدد درپوش پوشاننده لنگی را بر روی آن قرار داده و ببندید.

واشر را بعد از درپوش بر روی لنگی گذاشته و سپس با دقت مهره های اصلی شیر را بر روی آن قرار داده و به آهستگی و با کمک آچار فرانسه محکم نمائید و در آخر شیلنگ را در قسمت مربوطه متصل نمائید.