لطفا گوشی خود را عمودی نگه دارید ...

خرید شیر دوش حمام

امروزه در طراحی و ساخت حمام ها، همواره از سبک ها و طرح های متنوعی بهره گرفته می شود که بی شک تأثیر بسزایی در القای حس آرامش برای شما دارند. ایجاد چنین فضای دلنشین، کارآمد و زیبا، نیازمند وسایل و تجهیزاتی مناسب با عملکرد بالا می باشد. یکی از این الزامات شیر دوش حمام است. چه چیزی بهتر از اینکه حمام شما علاوه بر زیبایی، بسیار کاربردی نیز طراحی شده باشد ما این امکان را برای شما فراهم نموده ایم با شیرآلات دوش حمام در انواع سبک های مدرن و کلاسیک با طراحی هایی الهام بخش و شکیل. این محصول در کنار انتخاب علم دوش مناسب، می تواند هارمونی جذابی برای شما ایجاد نماید. وبسایت آریان فراز با ایجاد بستر گسترده خرید آنلاین، شما را برای انتخابی گزیده و سبکی دلخواه همراهی می نماید.

انواع مدل شیر دوش حمام

امروزه تنوع بسیای از شیر دوش حمام در بازار وجود دارد که می بایست حسب نیاز و با توجه به نوع دکوراسیون و سبک طراحی حمام خود، آن را در انواع مدل، سبک و رنگ های درخور و مناسب، انتخاب نمائید. شیر دوش حمام از نظر شیوه نصب به دو دسته شیرآلات روکار و توکار تقسیم می گردند. همانگونه که از اسم پیداست، برای مواردی که لوله کشی آب از داخل دیوارها عبور داده شده باشد شیر دوش توکار و برای مواردی که مسیر لوله کشی بر روی دیوار تعبیه شده باشد از شیرآلات روکار استفاده می شود. جدا از نوع نصب این محصول فاکتورهای بسیار دیگری وجود دراند که در انتخاب صحیح شما نقش خواهند داشت از جمله نوع جنس، نوع روکش آبکاری، سایز شیر واستاندارد می باشد که نیازمند بررسی و مطالعه در این خصوص می باشد.

لیست قیمت شیر دوش حمام

بحث قیمت شیر دوش حمام تابع عوامل متعددی است که کمیت و کیفیت هر عامل می تواند در تعیین قیمت این محصول تأثیر بسزایی داشته باشد. بطور کلی تمامی شیرآلات بهداشتی و ساختمانی من جمله شیر دوش حمام می بایست دارای مراحل ساختی مطابق با دستورالعمل های معتبر جهانی باشند و گواهی استاندارد را در این خصوص دریافت نمایند.  جنس بدنه و کیفیت ساخت و جنس قطعات داخلی، جنس روکش و رنگبندی، شیوه آبکاری، سایز و ابعاد، مدل، نوع طراحی، گارانتی محصول و خدمات قابل ارائه پس از خرید، شیوه بسته بندی و حمل و نقل، برند سازنده شیر و مراجع عرضه کننده معتبر از جمله موارد مؤثر در تعیین قیمت می باشند که باید به آن توجه نمود. وبسایت آریان فراز با امکان بررسی عوامل قیمت ساز، بصورت روزانه و آنلاین همگام با شماست تا انتخابی صحیح، متناسب با نیاز خود داشته باشید.

آموزش نصب شیرآلات دوش حمام

۱-ابتدا جریان اصلی آب لوله کشی را قطع نمائید.

۲- درپوش لوله های آب حمام را باز نموده سپس مجدد جریان آب را باز نمائید تا رسوبات احتمالی مسیر لوله خارج شود و سپس مجدد اقدام به بستن آن نمائید. 

۳- لنگی های شیر دوش حمام را با نوار تفلون آببندی نموده و بر روی لوله های آب سرد و گرم قرار دهید و با آچار بطور یکسان، محکم نمائید.

۳-کاور لنگی های شیر دوش را بر روی لنگی ها قرار داده و با دست ببندید. توجه نمائید در کاورهای تلسکوپی، آن را در حالت بسته و جمع شده نصب نمائید. پس از نصب نهایی شیر و با چرخاندن کاور تلسکوپی، بخوبی قسمت مهره ها و لنگی پوشش داده می شود وجلوه بهتری به شیر می بخشد.

۴-در این مرحله واشر ها را در جای خود گذاشته و شیر دوش را بر روی لنگی ها قرار دهید و به آچار فرانسه کمی آن را محکم نمائید.

۵- جریان اصلی آب را باز نموده تا از عدم نشتی اطمینان حاصل نمائید.

همواره فرآیند نصب شیر دوش حمام و تجهیزاتی چون دست خشک کن و مایع ریز نیازمند ابزار و دانش کافی در این زمینه است بنابراین بهتر است با مراکز خدمات منزل و محل کار در تعامل باشید.