لطفا گوشی خود را عمودی نگه دارید ...

شیر روشویی - شیر روشویی

خرید شیر روشویی

سینک روشویی محلی کاربردی است برای شستشوی دست ها و صورت که در تمام ساختمان ها مشاهده می شود و به تبع انتخاب مناسب شیر روشویی آن نیز اهمیت می یابد. شیرآلات روشویی با توجه به مدل سینک و ارتفاع آن دارای انواع متفاوتی هستند از شیر آب مخلوط روشویی کلاسیک گرفته تا شیرآلات مدرن اهرمی و چشمی و بهترین آن است که از لحاظ زیبایی و کیفیت، قابل قبول باشد. وبسایت آریان فراز با فراهم نمودن بستر گسترده اینترنت امکان بازدید شما از بهترین های این محصول را فراهم نموده و با ارائه اطلاعات فنی و تخصصی سودمند، راهنمای مناسبی برای خرید بهینه شماست. قطعاً خریدی دلچسب است که بر مبنای مطالعه و با در نظر گرفتن نوع نیاز و توان مالی انجام شده باشد

مدل شیر روشویی - شیر روشویی

انواع مدل شیر روشویی

امروزه ما در بازار عرضه، شاهد انواع شیر روشویی هستیم که هرکدام با هدفی مشخصی روانه بازار گردیده اند. شیر روشویی دو پایه اهرمی برای سینک هایی مناسب است که دارای دو سوراخ جهت نصب باشند و اهرم تعبیه شده بر روی شیر، کمکی است برای تنظیم دما و جریان آب. عملکرد شیر روشویی پدالی به کمک پدال می باشد و با فشرده پا بر روی آن، جریان آب باز یا بسته می شود معمولاً از این محصول در مکان های عمومی جهت افزایش سطح بهداشت استفاده می شود. شیر روشویی چشمی از جمله شیرآلات مدرن می باشد که با هدف سهولت در کار و صرفه جویی در مصرف آب طراحی گردیده اند. این محصول دارای سنسور چشمی است که با نزدیک شدن دست ها به شیر، جریان آب جاری و پس از عقب راندن دست ها، جریان آب قطع می شود.

شیر روشویی - شیر روشویی

قیمت شیر روشویی

ابتدا هدف از خرید را مشخص نموده و با توجه به نوع سینک و محل نصب،

شیر را انتخاب نموده و با در نظر گرفتن کیفیت و نوع عملکرد آن،

قیمت را مقایسه نمائید.

دست یابی به شیر روشویی پایه بلند ارزان یا آگاهی از قیمت شیر روشویی معمولی و ساده و یا هر نوع و مدل دیگری از این محصول، نیازمند کسب اطلاعات تخصصی است. تمامی شیرآلات بهداشتی و ساختمانی دارای استاندارد اجباری برای ساخت می باشند که هنگام خرید باید به آن توجه نمود. از فاکتورهای مهم دیگر در مقایسه قیمت، جنس بدنه و نوع روکش آبکاری شیر است همچنین برند سازنده، مرجع عرضه کننده معتبر، ضمانت نامه و خدمات پس از فروش از جمله این موارد است. قیمت شیر همواره تابع عوامل کمی و کیفی بسیاری است که هرکدام نقش بسزایی در تعیین قیمت دارند.

نصب شیرآلات روشویی - شیر روشویی

آموزش نصب شیرآلات روشویی

قبل از شروع به نصب چک نمائید

شیرهای پیسوار و متعلقات مربوطه از کیفیت کافی برخوردار باشند

در صورت عدم کیفیت، تعویض شیلنگ شیر زیر روشویی

و دستگیره شیرهای زیرین را در اولویت قرار دهید.

با توجه به نوع سینک، ابعاد و مدل شیر روشویی،

جانمایی صحیحی از محل قرار گیری مایع ریز و دست خشک کن داشته باشید.

شیرهای پیسوار در زیر سینک را ببندید.

متعلقات آن را از سوراخ رویی سینک عبور داده

و به زیر هدایت نمائید سپس با پیچ زیر بند،

شیر را در جای خود محکم نمائید.

از اورینگ و واشر برای آب بندی و از مهره برای استحکام شیر استفاده نموده

و از زیر سینک آن ها را در جای خود ببندید.

شیلنگ های متصل به شیر های پیسوار را به شیر وصل نموده و محکم نمائید.

شیرهای پیسوار را باز و از عدم نشتی شیر، اطمینان حاصل نمائید.

نصب شیرآلات روشویی امریست تخصصی و علاوه بر تسلط نصاب، نیازمند ابزار و تجهیزات نیز می باشد. بنابراین بهتر است مراحل نصب را به مراکز خدمات منزل و محل کار واگذار نمائید.