لطفا گوشی خود را عمودی نگه دارید ...

خرید شیر ظرفشویی - شیر ظرفشویی

راهنمای خرید شیر ظرفشویی

امروزه ما شاهد پیشرفت بشیریت در تمامی عرصه ها هستیم. طراحی و ساخت  وسایل و تجهیزات با بهره وری بسیار بالا که توانسته اند گامی ارزشمند در افزایش سرعت انجام کار و بالا رفتن سطح کیفیت زندگی شوند. محیط آشپزخانه از این قاعده مستثنی نبوده و با ورود لوازمی کارآمد، پیشرفتی شگرف در ارتقاء سطح کیفی و عملی آن ایجاد شده است. شیر ظرفشویی از جمله این لوازم است که با توجه به سبک و موقعیت قرارگیری سینک، مدل های بسیاری را در بر گرفته و راهی بازار گردیده است از شیر ظرفشویی دو منظوره مدرن گرفته تا شیر سبک کلاسیک که هر مدل جهت عرضه، موظف به دارا بودن گواهی استاندارد شیرآلات بهداشتی و ساختمانی می باشند. وبسایت آریان فراز افتخار دارد تا با ارائه راهنمای فنی و گزیده مطالبی ارزنده، همراه شما بوده و با ایجاد فضایی کاربردی، بهترین ها را به ارمغان آورد.

مدل شیرظرفشویی - شیر ظرفشویی

انواع مدل شیرظرفشویی

تنوع بسیار در طرح، مدل، رنگبندی، سایز و ابعاد شیر ظرفشویی همواره بازار خرید این محصول را جذاب نموده و توانسته است برای هر تقاضایی، پاسخی مناسب داشته باشد. این مسئله ضرورت مطالعه قبل از خرید را قوت می دهد بنابراین می بایست تناسب آن را با توجه به سبک آشپزخانه و نوع سینک، بررسی نمائید تا محصول انتخابی از تمامی جهات من جمله زیبایی، کیفیت و ارتفاع مناسب، با سبک محیط سازگاری داشته باشد. شیر اهرمی به واسطه یک اهرم، جریان و دمای آب لوله را تنظیم می نماید. شیر سینک ظرفشویی تصفیه دار با یک خروجی، دو خروجی آب لوله و آب تصفیه را همراه داشته و شیر دیواری با قابلیت نصب بر روی دیوار، طرحی برگرفته از سبک کلاسیک دارد. همه این مدل ها با هدف کارایی بهتر و سهولت بیشتر در انجام کار طراحی و عرضه گردیده اند.

خرید شیر ظرفشویی - شیر ظرفشویی

لیست قیمت شیر آلات

در خرید شیر ظرفشویی قیمت بسیار اهمیت دارد اما به تنهایی کافی نیست. صرفاً خرید شیر ظرفشویی ارزان نباید سبب انتظار ما از عملکرد مناسب شیر باشد. خرید محصول مناسب، نیازمند کسب اطلاعات از فاکتورهای مهم و تأثیر گذاری است کیفیت بدنه و فن آوری ساخت، جنس روکش و تکنولوژی آبکاری، نوع طراحی و رنگ بندی، برند سازنده و مرجع عرضه کننده محصول، شکل و شیوه بسته بندی و اطلاعات درج شده بر روی بسته، استانداردهای ساخت معتبر و آگاهی از ضمانتنامه و خدمات پس از فروش و سبک دکور آشپزخانه و سینک ظرفشویی از جمله این مواردند. فروشگاه آریان فراز با ایجاد بستری مناسب، این امکان را فراهم نموده تا ضمن دسترسی به اطلاعات تخصصی و فنی این محصول، بصورت آنلاین و روزانه نسبت به قیمت ها آگاهی داشته تا بتوانید مناسبترین محصول را با تناسب کیفیت و قیمت، در سبد خرید خود جای دهید.

نصب شیر آلات - شیر ظرفشویی

طریقه نصب شیر آلات

همواره توصیه ما در نصب محصولات ساختمانی ، سپردن آن به مراکز خدمات منزل و محل کار معتبر می باشد اما چناچه تمایل نداشتید، راهنمای ذیل مؤثر می باشد.

ابتدا جانمایی صحیحی از محل قرارگیری شیر ، مایع ریز و دست خشک کن داشته باشید.

شیرهای پیسوار در زیر سینک را بسته و از سوراخ سینک، شیلنگ ها و سایر متعلقات آن را عبور داده و با پیچ زیربند محکم نمائید.

اورینگ جهت آببندی شیر است آن را در محل خود گذاشته و با واشر و مهره محکم نمائید.

شیلنگ های آب سرد و گرم را به دو سر شیرهای پیسوار ببندید.

در طریقه نصب شیر شیلنگ دار می بایست وزنه سربی تعبیه شده در جعبه را بر روی شیلنگ سومی که از این نوع شیرخارج شده است، متصل و با دقت ثابت نمائید.

فشار شکن شیر ظرفشویی را برای مدتی آزاد نموده و شیرهای پیسوار را باز نمائید تا اجرام احتمالی مسیر لوله خارج شوند سپس مجدد فشار شکن و سرشیر آب ظرفشویی را ببندید.