شیرآلات توکار ساختمانی

u 1 - شیرآلات توکار

تعریف شیرآلات توکار

در چند سال اخیر شیرآلات بهداشتی و ساختمانی روکار، (به خاطر استفاده بهینه از فضا، به علت: گسترش شهرنشینی و افزایش جمعیت و در نتیجه کاهش فضا و کمبود جاء) جای خود را به شیر آلات توکار داده است!به این علت است که صنایع مرتبط با طراحی منزل و دکوراسیون داخلی به طور مداوم در تلاش هستند تا تجهیزات و طرح‌های متناسب با محیط های کوچک را با کیفیتی بالا ارائه دهند!امروزه صنعت شیرآلات سازی نیز برای آسایش و رفاه بیشتر مردم، دست به تولید شیرآلات با طراحی های مناسب برای محیط های بسیار کوچک زده است.به شیرآلاتی که تمام اجزا و قطعات آن درون دیوار قرار می گیرند و تنها روکش مغزی و اهرم شیر روی دیوار قابل مشاهده می باشد، شیرآلات توکار گفته می شود!بیشتر افراد تصور می کنند این دسته از شیرآلات تنها برای منازل جدید و نوساز قابل استفاده می باشند، در صورتی که این تصور اشتباه است و این محصولات برای منازل قدیمی نیز قابل استفاده است!لازم به ذکر است، نصب این مدل از شیرآلات با مراحل تعویضه “شیرآلات بهداشتی اهرمی” متفاوت می باشد و به نیرویی ماهر و متخصص نیازمند است.

los - شیرآلات توکار

انواع مدل شیرآلات توکار آریان فراز

برای معرفی، انواع مدل شیرآلات توکار آریان فراز می توان از: شیر حمام توکار- شیر دوش توکار- شیر ظرفشویی توکار- شیر روشویی توکار آریان فراز پرسام، نام بُرد! این مدل از شیرآلات جزو جدیدترین و مدرن ترین شیرآلاتی هستند که به صورت توکار نصب می شوند و علاوه بر استفاده بهینه از فضای داخلی حمام، زیبایی بسیار نادری را به فضای محیط ما می بخشند. این مدل شیر در داخل دیوار نصب شده و با استفاده از اهرم مخصوص آن امکان استفاده از آن به سادگی فراهم شده است. همانطور که می دانید چند سالی است که استفاده از شیرآلات توکار در فضای داخل سرویس بهداشتی و حمام، افزایش یافته است و با توجه به مزایای بسیار زیاد آن، می توان گفت که این افزایش تقاضا، بسیار منطقی و سودمند می باشد! شاید برایتان جالب باشد که ممکن است قیمت شـیر توکار در برخی از مدل ها و برند ها از شیـر روکار نیز ارزان تر باشد که این موضوع قطعا در تصمیم گیری شما جهت خرید این محصول تاثیر گذار است، اما باید در این مورد بسیار دقت نمود که چه عواملی در قیمت آن تاثیر گذار هستند! برند تولید کننده شیرآلات، کیفیت و جنس متریال آن، رنگ بندی و البته طراحی شیرآلات، در قیمت آن بسیار تاثیر گذار خواهند بود!

photo5773649692368942849 - شیرآلات توکار

لیست قیمت شیرآلات توکار

ما همواره دوام حیات اقتصادی خود را در گرو تامین و افزایش میزان رضایت مشتریان می دانیم.شما مشتریان گرامی و گرانقدر می توانید، لیست قیمت شیرآلات توکار بهفر را از طریق شماره تماس های درج شده در سایت آریان فراز پرسام کسب نموده و به سادگی تمام آن را تهیه نمایید!اطمینان از تولید و عرضه محصولاتی با کیفیت که نیازهای حال و آینده مشتریان را برآورده سازد و بهبود مستمر کیفیت، ارتقاء سطح رضایت مندی مشتریان از محصولات و احترام به سلیقه و فرهنگ مصرف مشتریان، همواره جزوه دغدغه های بسیار مهم ما بوده، هست و خواهد بود…!

nokate mohem - شیرآلات توکار

نکات مهم در خرید شیرآلات توکار

شما پس از ساخت خانه، باید برای قسمتهایی چون حمام، دستشویی و آشپزخانه از شیرآلات باکیفیت استفاده کنید، همچنین پس از گذشت چند سال از ساخت منزل خود، شیرآلات خانه شما به تعویض نیاز خواهند داشت؛ در نتیجه شما باید به نکات مهم در هنگام انتخاب و خرید شیرآلات توکار توجه کنید و از آن، آگاه باشید!
• حتماً به کیفیت مغزی شیرآلات دقت کنید.
• برای این نوع از شیرآلات بایستی سردوش، بازویی، دیواری، سقفی، زانویی، شلنگ و براکت را تهیه کنید.
(تمامی این قطعات بایستی هماهنگی کامل با این نوع شیر را داشته باشد در غیر این صورت کار کرد مناسب و نمای زیبایی نخواهید داشت).
• نکته دیگر پس از تهیه مغزی توکار، توجه به تنوع و موجودی کاور رویی است.
(زیرا پس از تهیه مغزی تنها از همان برند قبلی می توانید برای شیر استفاده کنید).
لازم به ذکر است که کلیه ی شیرهای طراحی شده در شرکت بهفر، منطبق با استاندارد ملی ۶۶۷۹ ایران بوده و توسط افراد صاحب سلیقه در واحد های مختلف، با به کارگیری انواع ماشین آلات CNC تولید و ارائه می شود.
شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید شیرآلات توکار، از طریق بخش فروش اینترنتی شیرالات توکار سایت آریان فراز، به راحتی تمام اقدام نمایید!

2 - شیرآلات توکار

طریقه نصب شیر توکار

در مورد طریقه نصب شیر توکار تصور می شود که تنها برای خانه های نوساز قابل اجرا است، اما باید عرض کنم که در خانه های قدیمی نیز می توان از آنها استفاده کرد و با استفاده از یک نصاب متخصص آنها را با خیالی آسوده نصب کرد.
نحوه نصب تمامی شیرالات توکار تقریبا مشابه یکدیگر است، تنها ممکن است به دلیل وجود آپشن های خاص در برخی از مدل ها، اندکی روش نصب متفاوت باشد.
همچنین گاهاً مشاهده شده است که روش نصب انواع توکار شیرآلات روشویی، دستشویی، ظرفشویی و یا شیر دوش اندکی متفاوت با یکدیگر است.
اما در هر صورت نصب این دسته از شیرآلات نیاز به تخصص دارد!
مخصوصا در مورد منازل قدیمی دیوار بایستی تا اندازه ای تخریب شود، به همین دلیل بهتر است از یک نیروی ماهر کمک بگیرید تا عملیات تخریب و نصب را با کمترین زمان و هزینه انجام دهد.
طول عمر و دوام شیرآلات توکار به دلیل قرار گرفتن درون دیوار بیشتر از انواع روکار است و برای مکان های کوچک بسیار مناسب هستند، تمیز کردن آنها راحت است و نمایی لوکس و مدرن را برای شما به ارمغان می آورد!