شرایط ضمانت محصولات آریان فراز پرسام به شرح زیر می باشد :

۱ – ضمانت نامه محصولات الکترونیک : خریدار عزیز : این ضمانتنامه فقط در کشور جمهوری اسلامی ایران و به مدت ۱۸ ماه از تاریخ قید شده در برگ ضمانت نامه اعتبار دارد. تعهدات ما : اگر در طول مدت ضمانت نامه ثابت شود که دستگاه مشول ضمانت در تحت شرایط عادی کار و سرویس دهی از حیث مواد ، طرح و کاربرد دارای اشکال است ، خدمات مجاز بازرگانی آریان فراز پرسام با اختیارات خود تحت شرایط ذیل اقدام به تعمیر یا تعویض این محصولات خواهد نمود.
شرایط ضمانتنامه :

  • ضمانت نامه در صورتی معتبر است که در آن شماره و تاریخ شروع ضمانت ثبت و بوسیله فروشنده مهر شده باشد . در صورت دستکاری و مخدوش شدن اطلاعات مندرج در برگ ضمانت ، برای ما این حق محفوظ می باشد که از ارائه خدمات تضمین شده خودداری نمائیم.
  • ضمانت در موردی غیر از نقص یا اشکال در موارد طرح و کاربرد معتبر نمی باشد و موارد ذیل نیز از شمول این ضمانت نامه خارج است :

 
۱ – آزمایشهای تناوبی دستگاه تعمیرات نگهداری و تعویض قطعات در اثر فرسایش عادی و روزمره دستگاه.
۲ – بروز صدمه به دستگاه در اثر آسیب دیدگی ناشی از استفاده ناصحیح از دستگاه و استفاده برای امور غیر عادی ( نه محدود) که کار دستگاه برای آن امور نباشد و یا مطابق دستورات در مورد نحوه استفاده و نگهداری از دستگاه نباشد و یا نصب و استفاده از دستگاه به روشی که مغایر با استانداردهای فنی و ایمنی دستگاه در ایران باشد .
۳ – انجام تعمیرات بوسیله افراد و تعمیرگاههای غیر مجاز و یا باز کردن دستگاه بوسیله افراد غیر مجاز صورت گرفته باشد.
۴ – بروز خرابی اشکال و صدمه ناشی از حوادث و پیش آمدهای طبیعی و یا مسائلی که از اختیار و کنترل ما خارج است ، نظیر رعد و برق ، آتش ، زلزله ، سیل ، زمین خوردگی ، اغتشاشات عمومی ، تهویه نامناسب ، هوا و آب خوردگی .
– ارائه ضمانتنامه معتبر برای دریافت خدمات رایگان الزامی می باشد و در غیر اینصورت هزینه خدمات و قطعات یدکی دریافت می گردد.
– تعمیر و یا تعویض بر طبق این ضمانت نامه این حق را برای شروع مجدد دوره ضمانت از تاریخ تعمیر و یا تعویض به خریدار نمی دهد.
– داغی قطعات تعویض شده جزو دارائیها ( خدمات مجاز ) بازرگانی آریان فراز پرسام محسوب می شود.
– هزینه ارسال دستگاه جهت تعمیر به مرکز خدمات و بالعکس به عهده خریدار می باشد.
۲ – گارانتی محصولات علم دوش :کالای خریداری شده به مدت یک سال از تاریخ مندرج در پایین کـارت ضمانتنامه دارای ضمانت می باشد.

شرایط مشمول ضمانت :

الف) شکستگی : اگر کالای شما در زمان خرید به هر دلیلی شکستگی یا خرابی داشته باشد آن بخش از کالا یا تمامی آن تعویض می گردد. قبـل از هـر چیـز هنگام خرید کالا دقت نمایید تمام قسمتهای کالای شما سالم باشد.
ب) آبـکاری : هیـچ نـوع آبکاری در مقابل مواد اسیدی پاک کننده از قبیل وایتکس و غیره مقاوم نمی باشد بنابراین سعی نموده برای نظافت کالا از مواد پاک کننده غیر اسیدی استـفاده نـمایید . در صورتیکه از مواد اسیدی استفاده نمایید ، گارانتی شامل قطعه شما نمی شود و تشخیص این امر بر عهده فروشنده یا شرکت می باشد. در غیر اینصورت قطعه ای که آبکاری آن معیوب باشد تعویض خواهد شد.
ج) گوشی دستـی : شکستگی در این قطعه شامل گـارانتی نبوده و آبکاری مطابق بند (‌ب )‌ رفتـار خواهد شد ،‌در صورتیکه که کالای فوق اشکال دیگری پیدا کند مشمول ضمانت خواهد بود.
د) ‌جای مایع مخزن دار : در صورتیکه پمپ مایع دچار مشکل شود قطعه خراب تعویض خواهد شد . در خاتمه ذکر ۲ نکته بسیار ضروریست :
۱- در صورتیکه از علم دوش خریداری شده استفاده صحیح به عمل آید مدت بسیار مدیدی کار خواهد کرد . بنابراین برای حفظ سرمایه ملی در حفظ و نگهداری کالا سعی و تلاش وافر نمایید.
۲- مرجـع تـشخیص خـرابی آبـکاری اول فروشنده بـوده و بعد از آن بازرگانی فداقی عهده دار تـشخیص می بـاشد. بـنابراین صرف اظهارات مشتـری قـابل قبـول نیست .

بیشتر بدانید :

  • خرید آسان و سریع بصورت آنلاین
  • تحویل سریع و آسان محصولات
  • ۲ سال ضمانت و ۵ سال خدمات پس از فروش
  • پشتیبانی خرید های شما

با تشکر از حسن سلیقه جنابعالی