0
۰ تومان
0
5 ایده شیک سرویس بهداشتی برای سال 2021
۵ ایده شیک سرویس بهداشتی برای سال ۲۰۲۱

۵ مدل برای چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی

اگر نیاز به مجموعه ای از الهام دارید، نگاهی به این ۵ ایده زیبا و جذاب بیندازید. خواه به سادگی بخواهید یک سرویس کوچک را در سرویس بهداشتی خود به روز کنید، یا اینکه بخواهید یک بازسازی کامل را همراه با تعویض شیرآلات ساختمانی و بهداشتی انجام دهید، یکی از اولین مواردی که باید به آن توجه کنید، مجموعه سرویس بهداشتی است.

مانند هر اتاق دیگری در خانه شما، هماهنگی کلید دستیابی به یک سبک منسجم است، که سلیقه شخصی شما را بیان کند. به همین دلیل است که اکثر تولیدکنندگان سرویس بهداشتی طیف وسیعی از توالت و سینک ها را ایجاد می کنند که کاملاً مکمل یکدیگر هستند، با شکل و طرحی مشابه که می تواند در بقیه فضای شما به خوبی تکرار شود. این مجموعه ها اغلب بخشی از مجموعه گسترده تری هستند که شامل حمام، دوش، مبلمان و لوازم جانبی متناسب هستند، اما پیدا کردن یک مجموعه شیر توالت و سینک برای مطابقت با نیازهای دقیق شما می تواند مشکل باشد، دقیقاً به همین دلیل است که ما با این ۵ ایده خوب آشنا شده ایم…

۱- با هزینه کمتر نوع سازی کنید.

برای نوع سازی حمام خانواده، نیازی به گرفتن وام از بانک نیست! چرا به جای اینکه هزینه های کلان را برای صرف یک هزینه کامل انجام دهید، تغییرات ساده ای انجام نمی دهید؟ استفاده از رنگ و جایگزینی یک مجموعه از وسایل ارزان در حمام، می تواند شگفت انگیز باشد!

1- با هزینه کمتر نوع سازی کنید.

به آنچه در اینجا انجام داده ایم نگاهی بیندازید، من مطمئن هستم که شما موافقت خواهید کرد، این تازه سازی بسیار بسیار ساده و بسیار کارآمد و مقرون به صرفه است. نوع سازی حمام، به علاوه سرویس بهداشتی، فقط ۲۴۵ پوند هزینه دارد! تا زمانی که دیوارهای شما به زیبایی گچ کاری شده باشند، می توانید به راحتی دیوار خود را کاشی کنید، و یک لایه رنگ جدید به قسمت فوقانی اضافه کنید. نکته مهم این است که با گذشت سالها، شما می توانید با رنگ آمیزی مجدد و استفاده از رنگ های مورد علاقه خود، فضای خود را دوباره و دوباره از نوع طراحی کنید! نکات بیشتر :

 • نصب کفپوش زیبا و مناسب
 • استفاده از نردبان سریع و آسان است (ما حتی به شما نشان خواهیم داد که چگونه آن را کاملاً سازماندهی کنید)
 • یک آینه روشن برای گوشه های تاریک مفید است (یک مدل با باتری به این معنی است که نیازی به برق ندارید)

۲- فضای ذخیره سازی شیک

استفاده از یک کمد سینک روشویی، این امکان را برای شما فراهم می کند تا کاملاً از آن قسمت زیر غرقاب مزاحم که معمولاً هدر می رود استفاده نمایید. البته، همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم، این باید از نظر شکل و سبک مکمل سرویس بهداشتی شما باشد. به عنوان مثال: منحنی ها و طرح های سنتی در کنار هم عالی به نظر می رسند!

2- فضای ذخیره سازی شیک

یکی از راه های طراحی زیبا برای سرویس توالت و حوضچه شما این است که از کاشی های برجسته مانند این طرح های زیبا در تصویر بالا استفاده کنید. یک دیوار را به عنوان یک ویژگی گسترش دهید اما زیاد از کاشی استفاده نکنید در غیر این صورت دکوراسیون شما بسیار شلوغ به نظر می رسد! نکات سریع بیشتر :

 • لوازم جانبی خود را با دقت انتخاب کنید، بنابراین شکل و سبک آن با مجموعه شما، باید مطابقت داشته باشد.
 • میزان واقعی ذخیره سازی را در نظر بگیرید و متناسب با آن اندازه واحد خود را انتخاب کنید.
 • سبزی طبیعت را اضافه کنید (ما ایده های خوبی برای انتخاب گیاهان مناسب گلدان برای حمام خود داریم)

۳- صورتی و خاکستری

یک دلیل وجود دارد که طراحی سنتی هرگز از مد نمی افتد اما چگونه می توانید یک پیچ و تاب را به ظاهری بی انتها اضافه کنید؟ پاسخ “صورتی و خاکستری” است!
3- صورتی و خاکستری

خاکستری بدون توجه به سبک، هنوز هم رنگ اصلی حمام است، بنابراین چرا این سایه را برای کمد سینک روشویی و صندلی توالت همراه با دیوارهای صورتی مایل ترکیب نمی کنید؟  تا علاوه بر طراحی کلی، سرویس بهداشتی شما شبیه به طراحی معاصر باشد. این مجموعه سرویس بهداشتی با ویژگی های کلاسیک مانند: جزئیات پانل زیبا و دسته سرامیک کلاسیک، به سادگی به زیبایی محیط، احساس می افزایند. نکات بیشتر:

 • کاشی های مترو به دیوارهای شما ظاهری تمیز و در عین حال کلاسیک می بخشد.
 • هنگام ایجاد کف با ویژگی طرح دار، در درجه اول از کاشی های خاکستری برای تکمیل پالت خود استفاده کنید.
 • برای فضای ذخیره سازی اضافی، یک آینه مطابق عکس اضافه کنید.
 • خودتان را با یک حمام رول تاک مجلل پذیرایی کنید… خوب، آن سالی که گذشت، سال سختی بود!

۴- رختکن شیک

رختکن یکی از معدود فضاهای خانه شماست که (روزی) دوباره از بازدید کنندگان استقبال می کند. بنابراین، شما باید بخشی را ببینید و احساس کنید، که رختکن باید آن را تحت تأثیر قرار دهد. برای دستیابی به ظاهری کاملاً معاصر، که به نظر نمی رسد در یک هتل بوتیک بی جا باشد، یک طرح دو نفره استفاده می شود.

4- رختکن شیک

تزئینات با سایه روشن کف کاشی خاکستری و سفید برای سادگی و شیک با خطوط ساده و براق و شکل زاویه دارتر، این مجموعه رختکن زیبا را با شکوه تر به نظر می رساند! نکته قابل توجه در مورد حوضچه نیمه پایه آویز توکار این است که فضای کف شما را تمیز و بدون سر و صدا نگه می دارد، در حالی که لوله های دیوار را پنهان می کند. نکات بیشتر:

 • از سینک روشویی توکار استفاده کنید.
 • برای محل ذخیره سازی از طرح باز (مانند: واحد قفسه بندی) استفاده کنید. (همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است)
 • از حوله های تازه و هماهنگ با رنگ مورد پسندتان استفاده کنید.

۵- ما واقعاً نمی توانیم از رنگ صورتی و خاکستری سیر شویم!

ما واقعاً نمی توانیم از رنگ صورتی و خاکستری سیر شویم، چون احساس می کنیم یک مسیر بزرگ برای حمام در سال ۲۰۲۱ خواهد بود. در واقع، در کنار اینکه آن را خیلی دوست داریم، با ترکیبی کلاسیک دیگر که برای حمام و رختکن مناسب است آن را ارائه دادیم.

5- ما واقعاً نمی توانیم از رنگ صورتی و خاکستری سیر شویم!

واحد جادویی لوکس با جزئیات زبان و شیار، به علاوه یک حوضچه نیمه فرورفته کلاسیک، جذابیت واقعی به دکوراسیون حمام شما می بخشد، پوشش خاکستری پرنعمت نیز در رنگ دیوار توالت و دیوارها تکرار می شود، جایی که ما، مجموعه سنتی را در قسمت پایین تر اضافه کرده ایم. نکات سریع بیشتر:

 • خطوط تخته را با کاشی های صورتی براق که به صورت عمودی مرتب شده اند ادامه دهید.
 • کف لوازم جانبی خود را با لوازم جانبی دیواری به نمایش بگذارید.
 • چند گیاه خوب انتخاب شده برای فضای شما قطعا شگفت انگیز خواهد بود!
X