0
۰ تومان
0
5 روش هوشمند و ساده برای تغییر فضای سرویس بهداشتی!
۵ روش هوشمند و ساده برای تغییر فضای سرویس بهداشتی!

 
سریعترین و ساده ترین راه ها برای تغییر فضای سرویس بهداشتی شما چیست؟

هیچ جای سوالی وجود ندارد که طی ۶ ماه گذشته، همه ما وقت بیشتری را در خانه گذرانده ایم و مانند بسیاری از افراد ممکن است عادات روزانه خود را برای مدتی کنار گذاشته باشید. از دکوراسیون منسوخ شده در اتاق نشیمن، تا آن صندلی غذاخوری ناراحت کننده ای که ممکن است برای میز کار خود استفاده کنید و انتخاب رنگ سوال برانگیز، در دستشویی و … اکنون زمان مناسب برای تازه سازی است! وقتی صحبت از حمام شما می شود، فضایی را به یاد می آوریم که در پایان روز در آن استراحت می کنید و صادقانه بگویم، تنها مکانی که بسیاری از ما می توانیم کمی از آرامش و سکوت لذت ببریم؛ بنابراین تعجب آور نیست که نوع سازی حمام در لیست کارهای بسیاری از مردم قرار دارد.

در اینجا ۵ روش هوشمندانه وجود دارد که به وسیله آن می توانید به سادگی تمام فضای خود را به روز کنید :

۱- یک رنگ پاپ

طرح تغییر رنگ برای شما، یک راه سریع برای ایجاد یک تغییر واقعی است، به خصوص وقتی که صحبت از تزریق کمی زندگی به حمام می شود، خواه از طریق سایه جدیدی باشد یا از رنگ مد روز، که از پشت صحنه کاشی کاری شده، نمایان می شود و یا حتی فقط برخی از لوازم جانبی جدیدی مانند: حوله، پارچه های مخصوص خشک کردن دست و صورت، غیره و … در حمام روش های زیادی برای ایجاد یک جلوه ی زیبا وجود دارد.

اگر دنبال دنباله ای کاملاً جدید هستید، می توانید یک قدم جلوتر بروید و به معرفی بافت ها و سایه های جدید از طریق کمدها و لوازم خود فکر کنید.

کمدهای شیک مجموعا در طیف وسیعی از سایه های مختلف موجود است که نمای کاملاً جدیدی به سرویس بهداشتی شما می دهد.

یک رنگ پاپ

۲- شیرآلات بهداشتی و ساختمانی را تغییر شکل دهید

گاهی اوقات، این کوچکترین تغییراتی است که بیشترین تفاوت را ایجاد می کند به عنوان مثال، شما می توانید به راحتی با تعویض شیرهای قدیمی به حمام یا حوض خود روح تازه ای ببخشید.

سبک های متنوعی برای انتخاب وجود دارد و متناسب با هر سبکی، از طرح های های آبشار، طرح های ظریف و منحنی، یا حتی یک شیرآلات زاویه دار و مدرن تر برای ایجاد احساس به روز تر، کافی است.از آنجا که در حال حاضر در شرایط بیماری همه گیر کرونا به سر می بریم، شستشوی دست امری مهم است! این تغییر مطمئناً تصور کل خانواده شما را به خود جلب خواهد کرد، بنابراین مطمئناً یک تغییر محسوس خواهید داشت، حتی اگر از فرایند پیچیده تر تعویض شیرآلات بهداشتی اجتناب کنید.

شیرآلات بهداشتی و ساختمانی را تغییر شکل دهید

۳- در فضا توهم ایجاد کنید!

در حالی که مسلماً سرویس بهداشتی یکی از نقاط کانونی یک خانه است، اما به تدریج در حال کوچکتر شدن است، مخصوصاً در ساختمانهای جدید که در توالت و اتاقهای کوچک شهرت بیشتری دارند.

اگر محیط کمی کوچک است، تنظیمات هوشمندانه مانند: ترکیب حمام و دوش، به جای داشتن وسایل جداگانه، می تواند باعث ایجاد توهم فضای اضافی شود،توالت فرنگی های دیواری و شیرآلات توکار همراه با واحدهای طبقه بندی شده نیز می توانند به دل باز شدن اتاق کمک شایانی کنند و به عنوان یک امتیاز مضاعف، تمیز کردن سرویس بهداشتی را برای شما بسیار آسان می کند!

مجموعه حمام های جدید به گونه ای خاص ساخته شده اند که در کوچکترین فضاها نیز جای می گیرند، با حمام ها، حوضچه ها و توالت های هوشمندانه که از فضای اتاق استفاده می کنند، می توانید بدون اینکه احساس کوچکی و تعدیل سبک داشته باشید از آنها استفاده نمایید.

کابینت های باریک یا آینه ای نیز می توانند اضافه شوند تا فضا بزرگتر، سبک تر و روشن تر شود، در حالی که هنوز کاربردی و مفید برای نگهداری وسایل هستند!

در فضا توهم ایجاد کنید!

۴- بگذارید نور باشد

آخرین بار کی، روشنایی حمام خود را به روز کردید؟

خواه در ایجاد یک احساس آرامش و آسایش در حمام باشید و از نورپردازی و شمع یا مدرن سازی حمام خود با نورافکن باشید یا هر روشه دیگری… استفاده کنید، در هر صورت روشنایی عامل اصلی ایجاد آرامش در فضای حمام مورد نظر شما است! نورپردازی غالباً بخشی از سرویس بهداشتی است که از آن غافل می شوید، به این خاطر فکر کردن در مورد اتصالات سبک شما می تواند دنیایی متفاوت را برای شما ایجاد کند. موقعیت هوشمندانه روشنایی نه تنها احساس لوکس بودن می کند، بلکه می تواند به برجسته سازی نقاط اصلی در اتاق کمک شایانی کند در حالی که می توانید مناطقی را که خیلی به آن علاقه ندارید به خوبی پنهان کنید!

بگذارید نور باشد

۵- بازگشت به طبیعت

بدون نیاز به تخریب دیوارها، می توانید از طراحی بیوفیلک در حمام خود استفاده کنید، بسیار هوشمندانه به نظر می رسد اما همه چیز در مورد آوردن فضای باز و افزودن ویژگی های طبیعی به فضایی خصوصی، تنها برای تقویت رفاه و آرامش شما است!

نه تنها حمام جادارتر و روشن تر خواهد شد بلکه در واقع از نظر ذهنی نیز احساس بهتری خواهید داشت.برخی از روش های جدید و آسانی برای ایجاد تأثیرات طبیعی بیشتر در فضای شما وجود دارد که از طریق افزایش نور طبیعی روز با پرده های باز، تا معرفی گیاهان خانگی ( می توانید اطمینان حاصل کنید که آنها مناسب شرایط حمام شما هستند) شما می توانید به راحتی تمام از آن استفاده نمایید! حتا می توانید با نصب یک آینه ضد بخار بزرگ در حمام و سرویس بهداشتی، برای تغیر فضای محیط یک گام جلوتر بروید!

بازگشت به طبیعت

X