بازرگانی فداقی

بازرگانی آریان فراز پرسام اولین اولویت خود را در جهت خدمت به مشتریان با ارائه کالاها با کیفیت مرغوب شروع کرده و اولویت های بعدی را در ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش و قیمت مناسب قرار داده است.

درباره ما

محصولات بازرگانی آریان فراز پرسام به شرح زیر می باشد

ست دوش حمام :

تهیه شده از بهترین مواد اولیه و با قابلیت نصب آسان ، شامل سردوشیهای بزرگ برای علم ثابت ، گوشیهای تک به عنوان یدکی و ست علم دوش ثابت زیبا و با طراحی جدید می باشد . یک پیشنهاد مناسب به شما مصرف کنندگان عزیز.

خوشبوکننده ها :

در دو نوع اتوماتیک ( تایمردار) و ژلاتینی و جامد که در مدل اتوماتیک ۱۲ رایحه و کپسول قابل تعویض ۳٠٠ میل و ریموت کنترل تنظیم زمان ارائه گردیده است. قرص رنگ دهنده برای مخزن آب توالت فرنگی و انواع خوشبوکننده ها و میل پرده حمام از دیگر محصولات متنوع ما می باشد.

دست خشک کن های اتوماتیک :

در انواع گوناگون از لحاظ قدرت ، طراحی و آلیاژ بدنه که در بالاترین سطح تکنولوژی ساخته شده و برای استفاده در بیمارستانها ، هتلها ، اماکن دولتی ، رستورانها و کلیه اماکن مناسب است.

صابون ریزهای اتوماتیک :

با ظاهری بسیار زیبا و مدرن برای حفظ سلامت و بهداشت فردی ، در ظرفیتها و حجم های مختلف که در همه اماکن از جمله منازل هم قابل استفاده می باشد.

سشوارها :

این محصولات در پنج مدل با ظاهری زیبا و بهترین تکنولوژی ساخت برای هر نوع سلیقه و هرنوع کارکرد عمومی و خصوصی ارائه می گردد و قابلیت استفاده در سونا ، استخر ، هتل ، سانهای بدنسازی و غیره را دارد.

pic_7_ad9dd0

پرداخت آنلاین

خرید آسان و سریع بصورت آنلاین

kisspng-car-delivery-truck-icon-truck-5a957742071678.2932580615197448340291

ارسال فوری

تحویل سریع و آسان محصولات

kisspng-computer-icons-stock-photography-royalty-free-imag-guarantee-icon-free-download-png-and-vector-5c4fddad1fd891.9920184215487379651305

ضمانت محصولات

2 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش

Support-PNG-Transparent-Picture

پشتیبانی

پشتیبانی خرید های شما